Haber

Eda Erdem’den Arda Güler’e çağrı: Gitme kal

Fenerbahçe’nin sezonun son haftalarındaki performansıyla Avrupa devleri arasında transfer listesine giren 18 yaşındaki genç yıldız Arda Güler, sarı lacivertlilerin gündeminde.

Kadınlar Voleybol Ligi’ni şampiyon bitiren Fenerbahçe’nin milli yıldızı Eda Fazilet de doğum günü nedeniyle yayınladığı mesajda Arda Güler’i Fenerbahçe’den ayrılmamaya davet etti.

“Gitme kal Arda”

Sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapan Eda Fazilet, “Bugün benim doğum günüm, sana bir mum diliyorum. bizi üzmeyin; çok kal Arda.”sözlerini kullandı.

Bir hayran olarak bu satırları Hong Kong’da, süreçten habersiz yazıyorum. Şampiyonluk geldiğinde; Kadıköy, sokak… Bütün ülke sarı lacivert. Öyle bir aşk ki tarifi mümkün değil… Mesela 2012. Sabiha Gökçen’in ana hatları ve dönüş konvoyundan bahsetmeden hiçbir dönemi bitiremem.

Ya da Saraçoğlu çimlerinde elinde bir tasla yürürken hissedilenler… İnsanların hafızalarına sonsuza kadar kazınmıştır. Fenerbahçe’yi voleybolda çok derinden ve kalbimden yaşadım. Bir futbolcu olsaydım neler olacağını hayal bile edemiyorum.

Herkesin hayattaki planları değişir elbet ama bar takan her sporcunun bu tatmini yaşamasını isterim. Bugün benim doğum günüm, sana bir mum diliyorum. Nereye gidersen git bir zamanlar evlattın; Ancak biz sizi bu kadar severken bu camia bizi üzmesin; Arda’yla kal.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu