Ekonomi

Malatya’da bedava ekmek uygulaması sona erdi

Malatya Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Malatya Ekmek ve Beşin Sanayi A.Ş’nin (MEGSAŞ) büfelerinde ücretsiz olarak verilen ekmeğin bugünden itibaren fiyatlandırılacağı bildirildi.

Kahramanmaraş merkezli depremden önemli ölçüde etkilenen Malatya’da hayat normalleşmeye devam ediyor. Normalleşme için alınan yeni kararla birlikte MEGSAŞ’ın büfelerde ve ekmek fabrikalarında 4 ay boyunca ücretsiz olarak verilen ekmeği eski sisteme geçerek ve ücretli olarak satacağı belirtildi. Öte yandan ekmek fiyatlarında rastgele bir değişiklik olmadığı da MEGSAŞ tarafından bildirildi.

Vatandaşlar ekmeklerini MEGSAŞ’a bağlı 34 ekmek büfesinden alabilecek. 34 noktada hizmet verecek büfelerin isimleri şöyle: “Afet Evleri, Akpınar, Belediye Arkası, Bostanbaşı, Battalgazi, Çevreyolu, Çöşnük, Doğu Garaj, Devlet Hastanesi, Dörtyol, Eski Malatya, Emeksiz, Gedik, Gelincik Tepesi, İnönü , Köy Garajı, Kasap Hali, Fabrika Satış Köşkü, Kernek, On Bin Evler, Paşaköşkü, Stımpınarı, SSK, Sümer, Tandoğan, Temelli, TOKİ 1, TOKİ 2, TOKİ 3, Yeni Cami, Yeşiltepe, Konak, Hoca Ahmet Yesevi, Malet Konteyner Şehir – MALATYA

sehitkamil-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu