Haber

Mehmet Metiner’den AK Parti adayı Aydın Ayaydın’a: Yazık!

Eski AK Parti Milletvekili Mehmet Metiner, AK Parti’nin eski CHP’li Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Aydın Ayaydın’ın “yaşam tarzına” ilişkin bir soruya verdiği cevaba tepki gösterdi.

Aydın Ayaydın, ‘yaşam tarzı’ konusundaki kaygıları üzerine ise, “Ailemle birlikte deniz kenarında yaşıyorum. Benim yaşam tarzım Muğla’da yaşayanların ortalama yaşam tarzı. Atatürk değerlerine, Cumhuriyetin temel değerlerine bağlı, kimsenin yaşam tarzına müdahale etmeyecek bir yapıya sahibim. Benim bulunduğum yerde kimsenin yaşam tarzına müdahale yoktur. Müdahale edilirse beni bulurlar. Seçilirsem kimsenin yaşam tarzı için çabalamayacağım, tam tersine yaşam standartlarını yükseltmek için çalışacağım. “Herkes istediği gibi yaşayacak” dedi.

‘NEREYE MÜDAHALE ETTİK?’

Bunun üzerine eski AK Parti Milletvekili Mehmet Metiner, Ayaydın’ın sözlerini eleştirdi. Metiner, hesabından paylaşımda bulundu Peki siz yokken biz AK Partili miyiz yoksa AK Partili miyiz, siz yokken başkalarının yaşam tarzına müdahale ediyor muyuz? Biz nereye müdahale ettik ve bizzat siz böyle bir garanti veriyorsunuz? Yazık!” dedi. (HABER MERKEZİ)

demirkoy-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu