Yaşam

Afra Saraçoğlu Kendi Konağının Kadın Avcısı Olmaya Karar Verince Taşındığı Evin Kirasıyla Bizi Sarstı

Özellikle Yalı Çapkını dizisindeki Seyran rolüyle takipçi kitlesini artıran ve adını her yerde görmeye başladığımız Afra Saraçoğlu’nun yeni bir yere taşındığı öğrenildi. Sayfa 2’nin haberine göre ağzını açan oyuncu yüklü miktarda parayı da feda etti…

Bildiğiniz gibi Yalıçapkını yeni bölümüyle televizyon dünyasını şaşırtmaya devam ediyor.

Dizinin başrol oyuncuları Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir doğal olarak magazin dergilerinin gözbebeği haline geldi. Yaptıkları veya yaptıkları her şey yakından takip ediliyor. Üstelik hayranları her zaman onlardan haber almak istiyor.

Geçtiğimiz gün Mert Ramazan Demir’in yeni arabası manşetlerdeydi.

Cihangir’de yeni aracıyla görüntülenen ünlü oyuncunun arabasının fiyatının 400 bin euro olduğunu öğrenince şaşkınlığa uğradık. 25 yaşındaki isim elbette ki son zamanların en tanınan oyuncularından biri. Biz bu harcamayla bir ölçüde çıkarlarımızı koruyorduk.

Son dönemde arasının bozuk olduğu iddia edilen Mert Ramazan Demir’in sevgilisi Afra Saraçoğlu da benzer bir hamle yaparak evini taşımaya karar verdi.

Hatırlarsanız yıllardır ekranlarda yer alan ancak Kingfisher ile kariyerine bambaşka bir boyut kazandıran Saraçoğlu’nun tek bir reklam sözleşmesinden 20 milyon TL bedel alacağı söylenmişti.

Sayfa 2’nin haberine göre güzel oyuncu, Bağdat Caddesi’ndeki evinden taşınma kararı aldı. Yeni pozisyonu Bebek.

Söylentilere göre Saraçoğlu’nun taşınmasının nedeni iş yoğunluğu ve belirlenen saatlerin uzun olmasıydı. Yorgun olduğunu anlayınca evini taşımaya karar verdi.

Afra Saraçoğlu’nun taşındığı bölgedeki evlerin kira fiyatlarının 50 bin TL’den başladığı söyleniyor.

Yani Bebek’te ev almak için ayda en az 50 bin TL harcamanız gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu