Yaşam

Derya Uluğ enkaz altında kalan Taha Duymaz’la ilgili son gelişmeleri verdi: AFAD çalışmaya başladı

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6’lık depremler 10 ilimizde büyük yıkıma neden oldu. Deprem felaketinde binlerce vatandaşımız hayatını kaybetti. Hatay’da yaşayan ve yaptığı yemek videosuyla tanınan sosyal medya fenomeni Taha yok, ve ailesi de depremden perişan oldu.

“TAHA’NIN OLDUĞU BİNA ÜZERİNE BİR BİNA DAHA YIKILDI”

Depremin ardından bölgedeki vatandaş için çalışmalara başlayan şarkıcı Derya Uluğ, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Taha yok ‘nın bulunduğu binanın üzerine başka bir binanın yıkıldığını ve büyük vinçlere ihtiyaç duyulduğunu söyledi. Sabah erken saatlerde bir video yayınlayan Uluğ, “Taha Duymaz ile ilgili size şimdi bilgi vermek istedik. Mustafa Burak ile konuşuyor. Oraya vinç ve operatör yönlendirdik.” Konuyla ilgili konuşan iş adamı Mustafa Akan, “Taha Duymaz’ın olduğu binanın üzerinde bir bina daha var” dedi.

“AFAD GELDİ, İŞLER BAŞLADI”

Derya Uluğ, son paylaşımında AFAD’ın bölgeye gittiğini belirterek, “Bu binada Taha Duymaz’ın kendisi, kardeşi Melek Duymaz ve Umut Duymaz, teyzesi, amcası ve komşuları var. Kesin ve kesin” dedi. şimdi gelen bilgi. Orada şiddetli bir süreç var. Dualarınızı eksik etmeyin.”

gemerekajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu