Yaşam

Heart Dead End Fragmanı Yayınlandı! Heartbreak 15. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Kalbin Sonu, Atike Hınçlıer’in aynı adlı romanından televizyona uyarlanıyor. Gold Sinema imzalı “Yürek Çıkmazı” dizisi 28 Şubat Salı günü 14. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu ve Mesut Akusta gibi değerli oyuncuların başrolde yer aldığı dizi , yeni bölümüyle seyirciyi ekrana kilitledi. Peki Heartbreak’in haftaya yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak?

İşte yürek yakan 15. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Serdar Gözelekli’nin yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği filmin senaryosunu Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar kaleme alıyor.

İşte Heart Dead dizisinin 14. bölüm özeti… ?

Gönül Sonu 14.bölümde Halil eski kayıp günlerine geri dönüyor… Babasının masumiyeti Halil için yıkıcıdır.

Gönül Sonu’ndan ayrılan Halil’e Funda’dan başka kimse ulaşamaz. Zeynep ise her yerde endişe ve merakla Halil’i aramaktadır.

Zeynep’e yardım eden Ali Fuat’tır. Ali Fuat da Zeynep’i daha fazla üzmemesi için Halil’i uyarır. Acaba Halil içine düştüğü bu çıkmazdan kurtulabilecek midir?

Raporun temiz çıkmasının ardından Feride de harekete geçer. Evden kaçan Feride, babasının desteğiyle kocasına karşı ayağa kalkar. Kıvanç da bu tavır karşısında çok kararlı bir hamle yapar. “Ya ben ya da baban” diyor.

Yılmaz’ın hayatında beklenmedik bir sürpriz vardır. Yılmaz’ın hayatına tatlı bir tesadüf sonucu Kader isimli bir kadın girer.

Halil’in gittiği yere ani bir ziyaret yapmaya karar veren Zeynep, gördükleri karşısında ne yapacağını bilemez. Halil’i büyük bir vaziyette gören Zeynep şok olur.

Zeynep, Halil hakkında bir karar vermesi gerektiğini artık bilmektedir. Hatta bir karar vermesi gerektiğinin de farkındadır…

Peki Heartbreak 15. bölümde neler olacak? İşte Heartbreak’in son bölüm fragmanı ?

Heartbreak Bölüm 15, Fragman 1

habermenderes.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu