Ekonomi

Keçiören Belediyesi eğitime desteğini sürdürüyor

Keçiören Belediyesi, “Bir Tuğla Bizden” projesi kapsamında ilçedeki Keçiören Anadolu İmam Hatip Lisesi kütüphanesine yüzlerce kitap bağışladı.

Keçiören Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, belediye eğitime bel bağlamaya devam ediyor.

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Zafer Çoktan, öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen programda, Keçiören Anadolu İmam Hatip Lisesi kütüphanesine yüzlerce kitap teslim edildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, şunları söyledi:

“Eğitime tam destek veriyoruz. Keçiören’i ve okullarımızı kütüphane ve laboratuvarlarla donatıyoruz. ‘Bizden de bir tuğla alalım’ dedik. Keçiören Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne kazandırdığımız kütüphaneyi geleceğimizle birlikte hizmete açtık. , gençler ve değerli hocalarımız emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Büyük bir felaket yaşadık. İlkokul öğrencilerinden üniversite öğrencilerine kadar pek çok gencimiz canla başla çalışarak ve bağış toplayarak depremzedelerimiz için gece gündüz demeden çalıştılar. Tanrı hepsini kutsasın. İyi ki böyle gençlerimiz, kalbi milleti ve devleti ile atan gençlerimiz var. Biz de onlar için varız. Eğitime her alanda güveniyoruz, güvenmeye devam edeceğiz.”

cerkezkoyajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu