Haber

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz Anneler Günü Mesajını Yayımladı

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Anneler Günü münasebetiyle açıklama yaptı.

Yavuz yaptığı açıklamada, aile hayatının birleştirici unsuru olan ve dünyanın en güçlü misyonlarından birini üstlenen annelerin, yetkinliğin, şefkatin, özverinin, merhametin ve koşulsuz sevginin en büyük duygularıyla timsali olduğunu belirtti.

Toplumun şekillenmesinde, çalışkan, idealist, geleceğe umutla bakan bir neslin yetiştirilmesinde en büyük payın annelere düştüğüne işaret eden Yavuz, “Bizi ruhunun, ruhunun, özünün bir parçası olarak gören ve tüm yaşamını harcayan annelerimiz. hayatımızın güzelleşmesi için harcanan bütün hayatların bedeli asla ödenemez. Annelerin mutluluğu, annelerin huzuru ve yüzlerindeki gülümseme her şeyin üstündedir.” terimleri kullandı.

Yavuz yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Tarifsiz sevgi ve şefkatin timsali, evlatlarını akıllarından ve yüreklerinden bir an olsun ayırmayan annelerimizi taçlandırmak, kalplerinde hayranlık uyandırmak boynumuzun borcudur. dünyaya gözümüzü açtığımız andan itibaren sadece bu özel günde bizi doğruya ve iyiye yöneltti.” Onları hayatımızın her anında hatırlamalı, hak ettikleri değeri göstermeli, onlara her zaman değer vermeli ve saygı göstermemeliyiz. Başta hayatlarını ailelerine adayan ve her zaman en büyük saygıyı hak eden şehit annelerimizin Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor, vefat eden tüm anneleri rahmet ve minnetle anıyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu