Haber

Eda Ece’nin depremzedelere yönelik aşağılayıcı sözlerine AKP’li Dağ’dan çok sert tepki

“Yüzyılın felaketini” yaşayan deprem bölgesindeki halkın 14 ve 28 Mayıs seçimlerinde tercihlerini AK Parti ve Erdoğan’dan yana kullanmasının ardından, CHP zihniyetinin yüzünü buruşturan nefreti arttı. toplum tepeden, devam ediyor.

EDA ECE DE İNSANLARI ALEVLENDİRDİ

“ELLE Style Awards 2023 x MAC” ödül töreninde gülen Eda Ece, “Deprem bölgesine yaptığımız her şeyi başkaları yapıyor sandılar. Sandıktan aldık ama neyse” diyen Eda Ece, tepki gösterdi.

AK PARTİ DAĞ: MİLLETİ GÖRMEK “SATILIK”

AK Partili Hamza Dağ’ın büyük acılar çeken Anadolu insanına bakan zihniyeti, “Milletin derdini, talebini bilmeden, milletin derdini, talebini bilmeden, benim gibi oy versinler beklentisiyle millete yardım etmektir” anlayışıdır. Akıllarında “Satılık” var. sözleriyle eleştirdi.

İşte Dağın payı;

Ünlü olan ve kişisel niteliklerini sosyal medya hesaplarındaki takipçi sayısıyla eşdeğer gören kişilerin yaptığı bazı açıklamalar ne yazık ki bilinçaltında topluma nasıl baktıklarını ortaya koymaya devam ediyor.

ZEHİRLİ AKLIN YÖNETİMİ

“Deprem bölgesine yardım ettik ama sandık sonuçlarına göre başkalarının yardım ettiğini sandılar” şeklinde yapılan asılsız ve nefret dolu arka plan açıklaması zehirli bir aklın tezahürüdür.

Şehirler yıkılırken, gönüller burukken, göz yaşları kururken gösterilen emekleri hiçe sayarak, milletin derdini ve talebini bilmeden “benim gibi oy verin” beklentisiyle millete yardım ederek; milleti zihninde “Satılık” olarak görmektir.

“SATIŞTA OLAN OYUNCULUK”

“Satılık” olan, kendilerine ödül verildiğinde ne yapacağını bilemeyenlerin millete saldıranların “Oyunculuğu”dur.

Sonucu kabul et, zehirli aklını ve zehirli dilini milletimizden uzak tut. Devletimiz her kurumuyla yaraları sarmaya, ihya ve inşa sürecini yürütmeye devam ediyor.

Gölge etme, diğeri iyilik istemez.

balaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu